امکانات کاربری: سبدخرید پستی   ثبت نام   ورود به سیستم
پارس هاب
 

پارس هاب ؛ جامع ترین مارکت اندروید در ایران

 

  • معرفی سامانه پارس هاب

  اندروید مارکت پارس هاب به منظور ایجاد بستری امن، زیبا و متنوع برای کاربران و حمایت از تولیدکنندگان محتوای ایرانی - اسلامی به صورت رسمی در  اسفند ماه 1392 راه اندازی شد و بعد از تغییرات چشم گیر و انجام بروز رسانی های گسترده بعنوان نخستین بستر عرضه محتوای الکترونیکی به صورت یکپارچه در ایران در حال فعالیت است که مهم­ترین ویژگی آن، تنوع محتوای عرضه شده می باشد ، به طوری که درحال حاضر 8 نوع محتوا (برنامه، بازی، کتاب، روزنامه، مجله، آوا و نوا  و دانشنامه) را به کاربران ابزارهای هوشمند مبتنی بر سیستم عامل اندروید ارایه می نماید. 

 

 

●  نحوه دریافت پارس هاب

   شما می توانید پارس هاب را از یکی از روش های زیر دریافت نمایید:

1-        دریافت از طریق لینک مستقیم

2-       دریافت از طریق کامپیوتر: به وب سایت  www.ParsHub.com  مراجعه و بر روی گزینه دانلود پارس هاب کلیک نمایید.

 

پارس هاب 2.11-1 

 

3-  دریافت از طریق موبایل: به وب سایت  www.ParsHub.com مراجعه و بر روی گزینه دانلود کلیک نمایید.

 

 

پارس هاب 2.11-2 

 

4- دریافت از طریق Qr کد با استفاده از نرم افزارهای بارکدخوان:

 

پارس هاب 2.11-9

 

 

 

 

   ●  نحوه نصب پارس هاب

  فایل parshub.apk را از طریق File Manager گوشی بیابید و بر روی آن کلیک کنید. سپس مراحل نصب را مانند تصاویر ادامه دهید :

 

 

 

پارس هاب 2.11-3

 

 

  در صورتی که در مراحل نصب پارس هاب برای شما پیام بررسی تنظیمات (تصویر زیر)  ظاهر شد،به بخش تنظیمات (Settings) تلفن همراه خود رفته، سپس به بخش امنیت (Security) مراجعه کنید و تیک مربوط به نصب برنامه‌ها از منابع نا‌شناس (Unknown Sources) را علامت بزنید. با علامت زدن این تیک ممکن است اخطاری دریافت کنید که در رابطه با سامانه پارس هاب جای نگرانی نیست و بر روی گزینه Ok کلیک نمایید.

 

پارس هاب 2.11-4

 


 

 ●   ورود به پارس هاب

  پس از نصب نرم افزار، نوبت به اجرای برنامه می رسد. در قسمت برنامه ها، با کلیک بر روی آیکون پارس هاب، وارد محیط نرم افزار می شوید.

 

پارس هاب 2.11-5

 

 

 

●   ثبت نام کنید :

  چنانچه تاکنون در پارس هاب حساب کاربری ایجاد نکرده اید، با کلیک بر روی آیکون پروفایل (آدمک)، بر روی  گزینه "ثبت نام" کلیک کنید. در این بخش با وارد کردن اطلاعات خواسته شده، ظرف مدت چند ثانیه حساب کاربری برای خود ایجاد خواهید کرد.(اطلاعات کاربران در این بخش، با هدف بهبود ارایه خدمات به شما کاربران عزیز دریافت می شود).

  "شرایط عمومی استفاده از خدمات و سیاست حفظ حریم خصوصی کاربران" را حتما مطالعه و پس از تایید آن، گزینه "ثبت نام" را فشار دهید. پس از مدت کوتاهی نام کاربری وگذرواژه از طریق پیامک و ایمیل برای شما ارسال می شود. اکنون در قسمت "ورود" آن را وارد کرده و بر روی گزینه "ورود" کلیک کنید.

 

*** در هنگام ثبت نام دقت فرمایید که شما با هر شماره تلفن همراه، تنها یک نام کاربری می توانید ثبت نمایید و نام کاربری و شماره تلفن همراه شما بعد از ثبت نام غیر قابل تغییر خواهد بود. ***

 

پارس هاب 2.11-6

 

 

 

●   اگر دارای نام کاربری و گذرواژه هستید:

  چنانچه دارای نام کاربری و گذرواژه پارس هاب می باشید، از منوی پروفایل بر روی گزینه "ورود به سیستم"  کلیلک و کرده ودر پنجره باز شده نام کاربری و گذرواژه خود را وارد کرده و بر روی گزینه "ورود" کلیک نمایید.

 

پارس هاب 2.11-7

 

  اگر نام کاربری و گذرواژه خود را فراموش کرده اید

  چنانچه نام کاربریی یا گذرواژه خود را را فراموش کرده اید، در قسمت "ورود" بر روی گزینه "نام کاربری و گذرواژه خود را فراموش کرده اید؟"  کلیک کنید. حال با وارد کردن شماره تلفن همراه و کلیک بر روی ادامه، با انتخاب نام کاربری مورد نظر، گذرواژه از طریق پیامک و ایمیل ظرف مدت کوتاهی برای شما ارسال خواهد شد.

 

پارس هاب 2.11-8