امکانات کاربری: سبدخرید پستی   ثبت نام   ورود به سیستم
حضور شركت ايده پرداز ژوبين در نمايشگاه رسانه هاي ديجيتال 1390
 

نجمين نمايشگاه و جشنواره بين المللي رسانه هاي ديجيتال از 14 تا 23 مهر 1390 (6 تا 15 اكتبر 2011) در مصلي بزرگ امام خميني تهران برپا شد.

اين نمايشگاه در مساحتي بالغ بر 90 هزار مترمربع و با حضور نمايندگاني از 30 كشور جهان برگزار شد و از 9 بخش شامل نرم‌افزارهاي رسانه‌اي، نرم‌افزارهاي موبايل، بازي‌هاي رايانه‌اي، پايگاه‌هاي اينترنتي و وبلاگ‌ها، هنرهاي ديجيتال، بين‌الملل، توليدات مراكز فرهنگي، توليدات رسانه‌هاي ديجيتال دانش‌آموزي و پژوهش، فناوري در رسانه‌هاي ديجيتال تشكيل شده  و به مدت 10 روز ادامه يافت.

 
رسانه 90-1

 

شركت ايده پرداز ژوبين با همكاري شركت سامسونگ در اين نمايشگاه حضور چشمگيري داشت. در اين راستا غرفه اي به مساحت 72 متر مربع و به صورت جزيره، در راهروي اصلي نمايشگاه و بهترين مكان بخش نرم افزارهاي تلفن همراه، با رايزيني هاي فراوان با مسئولين نمايشگاه فراهم شد و سپس عمليات غرفه سازي و غرفه آرايي طي روزهاي 10 تا 14 مهر ماه 1390 صورت پذيرفت.

 
رسانه 90-2

 

  در اين دوره، نرم افزار ويژه تلفن همراه توليد شركت ايده پرداز ژوبين، با نام كتابخانه همراه، كه مورد استقبال و توجه فراوان كاربران گوشي هاي تلفن همراه ساخت شركت سامسونگ بوده است، به عنوان اثر برگزيده انتخاب شده و در بخش نرم افزار تلفن همراه، مقام اول را كسب نمود.  ( جهت مشاهده توضيحات بيشتر در مورد اين نرم افزار، اينجا كليك كنيد.)

ويژگي خاص غرفه شركت ايده پرداز ژوبين در اين نمايشگاه، اختصاص فضايي جهت تست نرم افزار و گوشي هاي تلفن همراه براي عموم مردم بود كه با استقبال بسيار گسترده بازديدكنندگان روبرو شد. در طول مدت زمان برگزاري نمايشگاه و با توجه به فضاي وسيع غرفه و تجهيزات موجود در آن، به طور ميانگين روزانه 9 نفر غرفه دار (3 نفر از سوي شركت سامسونگ و 6 نفر از سوي شركت ايده پرداز ژوبين) مسئوليت راهنمايي و پاسخگويي به سوالات بازديدكنندگان را برعهده داشتند.

 
رسانه 90-11

در طول برگزاري اين نمايشگاه، عده زيادي از مسئولين دولتي، همچنين فعالان بخش خصوصي مرتبط با رسانه هاي ديجيتال، در غرفه شركت ايده پرداز ژوبين حضور يافته، و از نزديك به گفتگو و تبادل نظر با مديران شركت پرداختند. اسامي بعضي از بازديدكنندگان غرفه شركت ايده پرداز ژوبين به شرح زير است:

معاون پارلماني رييس جمهور، حجت الاسلام ميرتاج الديني

رسانه 90-3

جناب آقاي دكتر تقي پور، وزير محترم فناوري اطلاعات

رسانه 90-4

جناب آقاي دكتر حسيني، وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي

رسانه 90-5

جناب آقاي مهندس صدوقي، مدير عامل شركت همراه اول

رسانه 90-6

جناب آقاي عسگر اولادي، رييس اتاق بازرگاني و صنايع و معادن ايران

رسانه 90-7

جناب آقاي خوراكيان، رييس سازمان فرهنگي و هنري شهرداري تهران

رسانه 90-8

مصاحبه با خبرنگار شبكه سه سيما

رسانه 90-12

حضور مديران شركت در نشست سنديكاي توليدكنندگان نرم افزار تلفن همراه

رسانه 90-13
رسانه 90-14